Ubytování

v nově zrekonstruovaných pokojích

parkování

vlastní uzamykatelné a kamerou sledované parkoviště 

Epidemiologická opatření.  Dodržujeme epidemiologické předpisy. Společné prostory pravidelně dezinfikujeme a pokoje dezinfikujeme UVC lampou s ozónem. Na pokojích je k dispozici dezinfekce. V celém objektu je povinné používání respirátorů.

Rezervace: prosíme emailem s uvedením počtu nocí a telefonním číslem. V případě pozdního dojezdu zasíláme SMS přístupový kód. 

Ubytování: probíhá většinou  bezkontaktně a je možné od 14 do 16 hodin. Pozdější příjezd je možný pouze po předchozí domluvě. Odjezd do 11 hodin.  

IT: Wifi připojení zdarma v celé budově heslo je k dispozici pokoji.  

Platba: bankovním převodem na účet číslo 749062/ 5500 variabilní symbol je číslo rezervace zaslané při potvrzení,   platební kartou Visa,  Master nebo  v hotovosti,

Parkování: v ceně ubytování  na  uzamykatelném, soukromém parkovišti. Nutná rezervace. Brána na parkovišti se zavírá ve 23 hodin a otevírá se v 5 hodin. Bližší informace najdete na pokoji. 

Snídaně: kontinentální  v ceně ubytování. Snídani připravujeme na pokoj. Káva a čaj celodenně zdarma smoobslužně. 

Obchody: 200m vpravo večerka, do 1000m Penny market  ul.. Žirovnická. 

Stravování: Samoobslužná   restaurace  areálu Hamrsport.  Nachází se za penzionem 3 minuty pěšky.   Provozní doba od 7 do 21 hodin.  Informace, jídelní lístek viz QR kód.

Kontakt: mobil.  737 280 619, email: penzino@krystof.cz,